Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 434 ponttal...

Szerintetek 434 ponttal felvesznek Károli pszichológiára?

Figyelt kérdés
Tavaly 433 pont volt a ponthatár, de most többen jelentkeztek ide mint tavaly... :/

2015. jún. 28. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, mi nem tudunk semmi biztosat mondani. Csak ajánlom, hogy azért kezdj el egy B terven is agyalni. Mindenesetre sok sikert, remélhetőleg összejön! :)
2015. jún. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Reménykedem, már csak ez maradt nekem... De úgy saccolom, hogy a Pázmány azért meg lesz. (Azt jelöltem másodikként.)De ugye a fő cél a Károli lenne...
2015. jún. 29. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
(bocs az okoskodásért és nem tudok hasznos választ adni) de mégis, 434 pont az rengeteg, azzal nem kerülnél be, akkor elég durva magas ponthatárok vannak. :(
2015. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy fölvesznek Téged ennyi ponttal, mert akkor én is biztos bekerülök 😊
2015. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szurkolok neked! :) Hány pontod van?
2015. júl. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!