Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen, két nyelvszak...

Egyetemen, két nyelvszak mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt, gyakorin, hogy egyetem mellett simán dolgozni, de egy-két helyen láttam, hogy többek között a nyelvszak lehet ilyen téren problémás. Ráadásul az egyik kínai lenne.


Van itt olyan, aki két nyelvszakos és dolgozik mellette? (Tescoban már voltam, de egy év után megutáltam)



2015. júl. 3. 13:18
 1/2 A kérdező kommentje:

*egyetem mellett simán dolgozni

egyetem mellett simán lehet dolgozni

2015. júl. 3. 13:18
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartos munkaviszonnyal nem igazan lehetseges ez, mert reszmunkaidoben altalaban heti 20 oratol kezdodnek a reszmunkaidos allasok, ami azt jelenti, hogy napi ot orat kell dolgoznod ami nagyon sok (persze a kereskedelemben lehet trukkozni az orakkal, ha pl szombatra beraknak 8-9 orara akkor hetkoznap csak 17-16 orat kell ledolgoznod de ez eleg megterhelo).


Szoval inkabb alkalmi munkakban gondolkozz (ami pont a tesco-s arufeltoltos lenne).

2015. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!