Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvi: ha már egyszer...

E-felvi: ha már egyszer kiírta, hogy feldolgozva, akkor utána miért vált át feldolgozás alattra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Haha, akkor megnyugodtam. Nálam is ugyanez a helyzet.:D

De szerintem nincs ok az aggodalomra, szerintem most rögzítik, hogy kinek-hogy sikerült az utolsó év, illetve az érettségi százalékokkal is biztosan most molyolnak.

2015. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, de már az érettségi bizonyítványomat másodjára is feldolgozták :) Igaz én mindent kétszer töltöttem fel. A középiskolai bizonyítványomból vannak oldalak, amiket többször is. Remélem nem hagytam ki semmit. Idegörlő ez a határidő + a várakozás, hogy jól csináltam e a dolgokat.
2015. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok értelme van többször feltölteni, legalább még lassabban haladnak majd a feldolgozással :)


Szépen le vannak írva a követelmények a feltöltött képekkel kapcsolatban, ha annak megfelel akkor meg csak várni kell. Leellenőrizni persze nem árt utólag lementéssel, de ha akkor is rendben van akkor totál felesleges idegeskedni.

2015. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!