Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El fogják fogadni a földrajz...

El fogják fogadni a földrajz jegyeimet felvin?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hat évfolyamos gimiben végeztem, és természettudományos tárgyként a földrajz jegyimet szeretném vinni. Utoljára 8.-ban és 9.-ben tanultam föcit, magyarul az volt az utolsó két évem. Barátnőm azt mondta, hogy csak 9.-től fogadják el a természettudományos tárgyak évvégi jegyeit. Körülnéztem, elolvastam szinte mindent, de ilyesmiről sehol sem írnak. Ez így van? Nme számítják be a föci jegyeimet majd? Emellett csak a 8.,9.,11.,12. évi bizieimet töltöttem fel. Érdemes lenne a 10.-est is, hátha azt hiszik, hogy tizedikben tanultam utoljára földrajzot, csak nem töltöttem fel a szükséges dokumentumot?


Előre is köszi a választ!



2015. júl. 5. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 6 osztályos gimibe jártál, így én azt gondolom, hogy ha a gimi folyamán csak 8-, és 9-ben tanultál föcit, akkor az valószínű lefedte a teljes gimis anyagot szóval el kell fogadniuk, mivel legalább 2 évig tanultad.

De igazából jó kérdés, mert nem tudom, hogy mi lehet ilyenkor.

Ártani nem árthat ha feltöltöd a 10-est szóval szerintem töltsd föl, hogy tényleg lássák, hogy akkor nem volt föci.

Viszont azt tanácsolnám, hogy ne itt kérdezgesd ezt, hanem hívd fel a felviseket...júli 9-én este 10-ig lehet őket hívni. Az a biztos, ha ők megmondják h mivan.

2015. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam hülye kérdéssel felhívni őket, meg azért kérdeztem itt, mert hátha válaszol olyasvalaki, aki ezt jobban tudja. De köszönöm a választ! Ment a zöld kacsó.
2015. júl. 6. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el annyi ostoba zaklatja őket hülye kérdésekkel, hogy már hozzászoktak. :D

Meg különben is ez a dolguk, ráadásul ez nem hülye kérdés.

2015. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!