Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Debreceni Egyetem...

Milyen a Debreceni Egyetem gólyatábora?

Figyelt kérdés
Akkor is menjek, ha nehezen barátkozós, csendesebb lány vagyok?
2015. júl. 8. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon úgy tűnik kedves gólyatársaim, hogy a 7. válaszolónál konkrétabban senki se fogja leírni a programokat (:
2015. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Én leírom nektek ha még aktuális és nem tudtok róla többet. Tavaly csapatvezetőként is idén is így fogok részt venni a gólyatáborban. Nekem életem egyik legnagyobb bulija volt, sajnos a sajátomat gólyaként ki kellett hagynom. Két turnus van. A TTK, ÁJK, ZK, GYFK, MK karok együtt vannak szeptember első hetében, én ebbe tartozom :D Napközben karonként vetékedők, szívatós, vicces feladatokat játszottok, azt vállalsz be amit akarsz és annyit iszol amennyit akarsz. Este pedig sátrakban, dj-k, énekesek bulijába csöppenhetsz. Bár nem szeretem a tuc tuc zenét, rock kedvelő vagyok de eszméletlen jó a buli. Ilyenkor vegyülhetsz a többi karral, ismerkedhetsz bátran. Ez az egész egy nagy buli, jól kell magad tudni érezni. Tavaly nálunk volt néhány gólya akik nem tudom miért jöttek oda, semmi nem tetszett nekik, pedig nem erőltettünk rá senkire semmit és többféle feladat, program is volt, valaminek tetszenie kellett volna. Olyan feladatokra kell gondolni, mint lavor, abban fröccs, kaptok szívószálat és melyik csapat issza meg hamarabb. Vagy lisztes tál és szedj ki belőle minél több gumicukrot. Megadott szavakkal kell verset írni, csapatindulót kell gyártani, csapatzászlót rajzoltok. Reggel hétkor, mi ébresztettük a gólyáinkat pálinkával :D(nem tudom más karoknál szokás-e, némelyiknél igen) Ha nem kéred nem iszod meg kész,de az az igazi ébredés :D Aztán közös reggeli, vetélkedők, versenyek, van pihitime is, ebédidő, vacsi és hajnalig tartó bulik.
2015. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyébként játékok vetélkedők alatt kaptok rendesen piát, tehát azon kívül nem sokat kell erre költeni, max az esti ivászatra. Én tavaly kb 5 ezret költöttem, ami kb 5 sört foglalt magába a többi meg cigire ment.
2015. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdés, szívesen válaszolok :)
2015. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy mi lesz a fél liter tömény sorsa amit vinni kell?
2015. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ki lesz osztva a feladatoknál, ti fogjátok meginni :)
2015. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!