Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jól csináltam mindent? (felvi,...

Jól csináltam mindent? (felvi, dokumentumok feltöltése)

Figyelt kérdés

Feltöltöttem még korábban a 11.-es bizonyítványomat a Felvi-re, majd a 12.-est és az érettségit, miután megkaptam.

Ez volt nagyjából egy-másfél hete körülbelül, azóta a státuszuk még mindig "Továbbítva feldolgozásra". Kicsit aggódom emiatt, mert már nem fogok tudni korrigálni, ha valami baj van a feltöltött dolgokkal.


Plusz, ahol mutatja a státuszt, ott csak két rubrika van, az egyik a középiskolai bizonyítvány, a másik az érettségi bizonyítván. De mivel én már korábban feltöltöttem a 11-es bizonyítványt, és azt el is fogadták, így csak hozzá töltöttem a 12-est, de úgy néz ki, hogy egybe veszi a kettőt, és így mutatja az egészet középiskolai bizonyítványként. Emiatt is aggódom kicsit, hogy nem kellett-e volna feltöltenem megint a 11-est, nehogy az legyen, hogy akkor az valahogy kiesik, pedig egyszer már feltöltöttem, mert azt nem mutatja.


Szerintetek?


2015. júl. 9. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már feltették ezt a kérdést az utóbbi napokban rengetegszer, és még mindig az a válasz, hogy nincs más teendő, ha feltöltöttél mindent, akkor kész, vége. Nem kell vele vacakolni napokig, egyszer feltöltöd, és kész. Felraktad? Fel. Akkor szépen lépj ki, és éld az életed.
2015. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig én is halál nyugodt voltam, de ma az egyik GYK-s kérdésnél láttam, hogy többen is azt válaszolták, hogy fel kell tölteni a törzslapot is. A biztonság kedvéért feltöltöttem én is, habár sehol sem láttam, hogy írta volna, hogy szükséges.
2015. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miféle törzslapot?

Meg nekem már sehol nincs olyan opció, ahol fel kellene tölteni valamit.

2015. júl. 9. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

A bizonyítvány első oldala a törzslap.

Az új dokumentum feltöltése gombbal (a kék táblázat alatt) fel lehet tölteni.

2015. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen szóval sem említik, hogy a törzslapot felkell tölteni. Az új dokumentum csatolása opciónál olyan van csak, hogy középiskolai eredmény, vagy hasonló. Minek kellene a törzslap, ha az iskola paramétereit már megadtad?
2015. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell törzslap!!!
2015. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja jó, akkor megnyugodtam.
2015. júl. 9. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogy bszná meg a kva anyját az illető, pontosabban az illetők, akik ízt írták, hogy kell a törzslap is.. Én hülye meg hallgattam rájuk és feltöltöttem. Remélem nem barmoltam össze a felvételi jelentkezést ezzel. Mit gondoltok? Nincs jelentősége ugye, hogyha feltöltöttem egy plusz dokumentumot?
2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, le fogják szarni :D
2015. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!