Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Operatőr szak felvételi...

Operatőr szak felvételi műveltségi teszt követelményei? SZFE/BKF

Figyelt kérdés

Operatőrnek szeretnék tanulni. Még nem tudom, hogy az Szín- és Filmművészeti Egyetem vagy a Budapesti Kommunikációs Főiskola operatőri képzése lenne számomra megfelelő, de a felvételitől mindkét esetben tartok.


Nagyon nagy segítség lenne számomra, ha leírnátok, hogy pontosan mit várnak el a felvételizőktől a műveltségi tesztnél. Kérlek, ne csak annyit írjatok, mint más kérdésnél, hogy "Könyveket, filmeket, rendezőket, vágókat, írókat, színészeket, szóval alapokat kérdeznek." Ezt már tudom. Kicsit részletesebben írjátok le, és ha lehet, mondjatok NEVEKET.

Tudni szeretném, hogy még minek nézzek utána, milyen filmtörténeti fejezeteket nézzek át alaposabban.


Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket! :)


U.I: Tudom, hogy nehéz bejutni az SZFE-re és hogy a BKF önköltséges és számomra drága, de mindenképpen megpróbálom.



2015. júl. 10. 12:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!