Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet előre tudni a 2015/16-os...

Lehet előre tudni a 2015/16-os tanév 10. osztályos matematika anyagát?

Figyelt kérdés
Pont benne vagyunk abban a változásban amit nemég hozott a kormány és más tanmenetünk van szinte mindenből, változott az oktatási rendszer így nem tudom, hogy mi lesz jövőre pl matekból pedig szeretnék felkészülni rá most a nyáron. Lehet ezt előre tudni? Ha nem akkor az eddigi évekét? Illetve ha valaki ezekhez a témakörökhöz amit a régi vagy az új tanmenethez tudna linkelni jó bevezető, taglaló, gyakorló, magyarázó oldalakat-könyveket? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én azt javaslom, hogy a nyáron ne nagyon tanulgass! Pihend ki magad, legalabb most ne gondolj a tanulásra! Egyébként szerintem ugyan azok az anyagok maradnak mint tavaly. Viszont feleslegesnek tartom ezt a nyári tanulást. Szeptembertől figyelj oda órán, a matek fuzet melle vegyél meg egy "gyakorló" fuzetet es nem lesz probléma. Csak gyakorolni kell. Meg kell érteni a matekot es nem lesz probléma:)
2015. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy eddig nem tanultam, majdnem megbuktam matekból, soha nem figyeltem, soha nem tudtam órán követni az anyagot nemértettem, hiába kérdeztem utána se lettem okosabb. Így aztán a bukás elkerülése végett elkezdtem itthon tanulni és az egész éves záró dolgozat először épphogy hármasra majd ismétlésekor majdnem négyesre sikeredett, sokat tanultam rá és rájöttem, hogy otthon tanulni "sokkal könnyebb", persze ezt köszönhetem a matek oázis nevű honlapnak csakhogy ott 11 anyag nemigen van.


Szóval köszönöm válaszod de inkább mégis megpróbálnám beleásni magam az anyagba, valaki esetleg a 11. év tananyagához tudna jó gyakorló oldalakat linkelni? :)

2015. júl. 11. 13:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és bocsánat a kérdésbe rosszul írtam ki, nem a 10. hanem a 11. tananyagra lenne szükségem.
2015. júl. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!