Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-BTK Szegedi Tudományegyet...

Daisy Strayer kérdése:

SZTE-BTK Szegedi Tudományegyetem pszichológia szak, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról már sokat hallottam, hogy az ELTE nagyon rossz, és igazából Szeged nekem, mint város szimpatikus, de érdekelne azok véleménye, akik tényleg ott is tanulnak, hogy milyen a város, meg az iskola, a kar, meg a szak. Nehéz bejutni kollégiumba? A tanárok milyenek? Még a mesterképzésen nem gondolkodtam, de tudom, hogy többet szeretnék gyakorlatozni, mint kutatni.


Remélem érthetően fogalmaztam. Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 11. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Én pszichológiára jártam, leírom neked, mit tapasztaltam.

A város 10/10, imádom (itt temessenek el :D), közlekedés szuper, diákélet mennyei. A suli maga tetszett, bár a BTK épület egy Roxfort az első héten :D És a szak... először lelkesen belevetettem magam, húú de jó lesz, aztán koppantam :) a tanárok többsége fiatal volt, tegeződtünk, ami sokkal lazábbnak tűnt, mint a gimiben. Az anatómia és a kísérleti és általános pszichó rögtön elszállt nálam, ahogy beültem rájuk :D szót nem értettem. Lényeg a lényeg, én besokalltam és megléptem erről a szakról, eleve nem is érdekelt, csak "valahova menni kellett", túlságosan sok az orvosi szöveg.

2015. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szegedi Pszichológia Intézet: Mikor én elkezdtem a BA-t még nagyon meg voltam vele elégedve. Ez volt 3 éve. Azóta az Intézet minősíthetetlen lett. Az oktatók botrányosak,minimálisan sem jóindulatúak, kvóta van, abból húznak meg amiből csak akarnak teljesen alaptalanul. Pszichológusok tanítanak elvileg, gyakorlatilag pedig az olyan elmeroggyant szerencsétlenek akik nem tudtak a szakmában elhelyezkedni, így pénzüket a diákok szopatásával keresik. Színvonaltalan és minősíthetetlen az oktatás. Ők bármit megtehetnek, viszont ha te rendszerhiba miatt nem tudod befizetni a tandíjat időben (mert ők elbasztak valamit), akkor buktad a 3 évedet :) NEM AJÁNLOM!
2017. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!