Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kiket vesznek fel egyetemi...

Kiket vesznek fel egyetemi duális képzésekre?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés nem valami egyértelmű, arra lennék kíváncsi, hogy "milyen embereket keresnek"? A BGF-KKK nemzetközi gazdálkodás szakára szeretnék jelentkezni duális képzésben. Ha jól tudom 15 ember választanak ki, de nem tudom, hogy nekik mi az ami kell. Illetve mi a véleményetek a duális képzésekről? A személyes beszélgetésen miről kérdeznek? Dolgoztam már 2 hónapot Németországban, igaz csak nyári munka, angol emelt érettségim és nyelvvizsgám van, illetve a jövőben is külföldön szeretnék dolgozni. Van esélyem arra, hogy felvegyenek?

Előre is köszönöm, ha valamire tudtok válaszolni :)



2015. jan. 14. 19:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, emelt szintű érettségim csak lesz :) Nyelvvizsgám pedig már most van. Ha jól tudom olyan embereket keresnek, akik azért minimum 2 nyelvből jók.
2015. jan. 14. 19:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekes ha kreatív vagy, vagy vannak esetleg hozzá kapcsolódó szakmáid, ha nem voltál középiskolában stréber.
2015. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!