Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Pannon...

Melyik a legjobb Pannon Egyetemi kollégium?

Figyelt kérdés

Államilag finanszírozott képzésre jelentkeztem anglisztika szakra, és érdekelne, hogy melyik kollégium a legjobb, hol a legjobb a társaság.

A Hotel Magistert nagyon dicsérik, de a többiről még sajnos nem hallottam.

Tudnátok segíteni? :)


2015. júl. 16. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Magiszterben vékonyak a falak. Ha nem zavar, hogy 3 odébb dugnak, miközben a folyosón üvölt a Be vagy bva Sanyikám! És a másik szomszéd üvölteni a lövöldözős játékot, akkor nem lesz gondod. De a tanuló helyiség is kicsi, a dohányzóból ömlik ki a füst, hosszúak a folyosók.

De! Van saját fürdőszoba 4 emberre, van saját hűtő (ami Telekiben Nincs) nem ragaszthatod fel az órarended a szekrényedre. A tanuló szobában van a TV, amit folyamatosan néznek. Kicsik a közösségi helyek. Van kondigép. Sok parkoló van. Messzebb van a bolt. A konyha jól felszerelt.

2015. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És a Központiról vagy a Nereusról tudsz valamit? :)

Még ez a kettő lenne az, ami érdekel. :)

2015. júl. 16. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Központi be van kamerázva, tehát részegen pucéran nem jó rohangálni, mert felkerülsz napi xarra. De jobb a biztonság.

Van saját hűtő 6emberre. Sok a közösségi hely. Hatalmas és nyugodt hangulatú a tanuló, ahol ha akarsz tudsz is tanulni. Sok a szabadidős lehetőség: fotólabor, videó vágó hely, diszkó az alagsorban, nagyobb a szárító helység. Kevesebb a mosógép/fő mit Magiszterben. közepes mennyiségű parkoló hely. Közel van teszkó, cébéá, város legjobb szemészete, ez van legközelebb az egyetemhez. Jól felszerelt. Dohányzó rendesen zárható, jobban szellőzik, nem zavar másokat. Bringa tároló hótól is védett szemben a Magiszterrel.

Nincs kondi terem, de az egyetemi konditerem 7percre van. Van kért rész, ahol szokott lenni bogrács party. Egy szinten nincs nagy távolság a folyosók között, könnyebb bennt átmenni bármelyik szobába.

Szerintem tanulásszempontból ez a legjobb és közösségi szempontból jobb, mint a Magiszter. Magiszter mellett szokott lenni a fesztivál. Az gyakorlatilag 0-24 buli Zh időszakban.

2015. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor azt hiszem, a Központi lesz a nyerő. :)
2015. júl. 16. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Néreusz (Nereus) lent van a BALCSI parton. [link]

Jók a szobák. A hangulat romantikus. Ott picit nyiltabban meg volt fogalmazva a közösségi nemiség :)


Tanuláshoz jó. Közösség zárt és mivel messze van az egyetem, kicsit elszigetelt. Ha szereted a vízi sportokat, legjobb hely. Ha közel akarsz lenni az egyetemhez, központi kolis haverokat kell szerezni, és nap közben ott dokkolni.

Napi szinten van egyetemista busz járat, ami az egyetemi épület előtt rak le, de ha Zh lesz, nem akarsz késni, bizony, 40 perccel korábban kell indulni. Kicsi a hűtő kapacitás. Kevés a program. Egy színházi előadás vp-ben, na utána nehéz oda lemenni. Vonat, busz ugyan olyan távol van.

Messze van a bolt.

Én élveztem, mert nagyon jó lányok voltak, meg a parton tanulni is jó, de központiba dokkoltam este 10ig a hét legtöbb napján.

Edzések úgyis vp-ben vannak, azokról lemenni Almádiba, nem volt túl rövid út. Ha jó az idő, akkor viszont bringával ugyan olyan gyorsan ott vagy / jössz fel, mint busszal. Ami tökéletesen karban tart. És van végig bringa út, csak kb 250 méter a szint különbség fel-le.


Közösség jobban egymásra van utalva.

Ohh és nyári vizsgaidőszak végén már nem láthattunk ott, mert az üdülési szezon.

2015. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb bulik a Telekiben vannak!

És a legnagyobb party arcok is!

Szabadon festhető a szoba fala. Nincs saját hűtő. Zuhanyzó közös és ott is van néha gőz party. Kicsit lapunkat. Nincs parkoló.

2015. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Központiban ha jól tudom közös a fürdő. Átalakítása után azt nem használtam. Ez csajoknak szokott nyűg lenni.
2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Magiszterben laktam 4 évig, alig van valami közösségi élet, de nekem pont így volt jó

Amelyik részen én laktam, ott nem dugott senki hangosan, mondjuk a zene az bömbölt néha, az igaz. A koliban már nem is lehet dohányozni, szóval a dohányzókat is tanulóknak használják már. És mégiscsak 2 ember van egy légtérben, akár 2 ágyas, akár 2+2 ágyas a szoba. Szerintem nagyságrendekkel jobb, mint a központi.

Magiszternél írd be, hogy nem a DC oldalára kéred a szobát, így akkor nyugisabb lesz.

2015. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Így már mindjárt szimpatikusabb, főleg, hogy csak a "dohányzóból ömlő füsttel" lett volna problémám. És azért mégiscsak jobb, hogy egy emberrel kell megosztani a szobát, és max. 3-mal a fürdőt.

Köszönöm a válaszod! :)

2015. júl. 22. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!