Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálatos...

A közösségi szolgálatos naplót a suli vagy a "munkáltató" adja esetleg magadnak kell megszerezni?

Figyelt kérdés
a választ előre is köszi mindenkinek

2015. júl. 17. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam egyen módszert erre, de legtöbb esetben az iskola ad egy füzetet, lapot. Ha nem, akkor egy füzetben gyűjtsd te az aláírásokat, pecséteket amikor csinálod és később ha esetleg mégis lesz iskolai füzet, akkor egy helyen vannak, a legtöbb esetben arról át lehet iratni, ha nem adnak semmit (amit kétlek) akkor meg az is jobb, mint a semmi. De inkább járj utána az iskolánál, mert kéne adjanak egy hivatalosabb dolgot...
2015. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az iskola szokta.
2015. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogsz egy A4-es lapot, a tetejáre oszlopokba ráírod, hogy dátum, óra -tól -ig, hol, mit csináltam, aláírás. Ennyi.
2015. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!