Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a Felvin...

Van olyan, akinek a Felvin már kiírták a pontjait, de van még feldolgozás alatt álló dokumentuma?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam többször is a kalkulátorral a pontjaimat, 18 ponttal többnek kellene lennie, mint amit kiír, de még van feldolgozás alatt álló dokumentumom.

Akkor nem kellene aggódnom?


2015. júl. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy duplázással számolták a pontjaidat, ezért kevesebb pontod van. De ha még feldolgozás alatt áll pár dokumentumod, akkor ezen még változtathatnak.

(A szak nevére kattintva megjelenik egy olyan opció, hogy "mindet megmutat", ott részletesen leírják, hogy hogyan számolták ki a pontjaidat.)

2015. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenkinek kiírták már a pontjait, ha van feldolgozás alatt dokumentum, ha nincs. Ha feldolgozták azt is ami még most nincs, akkor beleszámolják azt is.
2015. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová készülsz? Van alkalmasságid, amit mondjuk csak az egyik helyen kérnek, a többin nem, mert nekem ilyen van, és ahol kellett, ott elfogadták, a többinél nekem is feldolgozás alattit ír.
2015. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedves #2, nem mindenkinek írták ki a pontjait. Akinek feldolgozás alatt áll az érettségije, annak még nem írták ki.
2015. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, mindenkinek kiírták, annak is akinek nem dolgozták még fel a dokumentumait, nekem is feldolgozás alatt áll két tanúsítványom, mégis kiírtak pontokat. Egyik ismerősömnek 0 pont van kiírva mert még az összes dokumentuma amit érettségizés után töltött fel feldolgozás alatt van. :)
2015. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom, hogy lehet-e valami különbség, sokan (velem együtt), akik külföldiek így jártak, hogy még nincs feldolgozva az itteni érettségit igazoló dokumentum, és 0 pontot ír.
2015. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!