Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mechatronikai technikusit el...

Mechatronikai technikusit el tudnám végezni?

Figyelt kérdés
Informatika szakon végeztem , és gondoltam elvégzem ezt az okj tanfolyamot , de egyéb gépészeti ismertek nélkül meg lehet csinálni ?

2015. júl. 18. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

a technikum nem szakmai ráépülés? pl nekünk volt autószerelő alap azon autóvillamosság és gépészet specializáció és arra jött rá az autótechnikus


mondjuk nem fejeztem be, mert felvettek gépészmérnöknek, aminek egyébként ezerszer több értelme van, mint szakmázni szerintem


viszont szerintem infós végzettséggel meg lehet a kredited a mecha Msc-re (kivéve ha infó-könyvtáros vagy más valós infóhoz nem sok köze szakot végeztél)

2015. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hunsnowboarder ***** válasza:
Mechatronika mérnöknek tanulok. De az biztos hogy az infónál sokkal több. Mi gépészetet és elektronikát is kapunk a nyakunkba rendesen.
2015. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!