Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feldolgozás alatt álló dokumen...

Feldolgozás alatt álló dokumentumok Felvin?

Figyelt kérdés
Akad még valakinek olyan dokumentuma, amely még nem került feldolgozásra? Hétfőig lehet fellebbezni, de mi mikor fogjuk megtudni az eredményünket? Ez így nem igazságtalan?

2015. júl. 19. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nekem is feldolgozás alatt van az érettségi tanúsítványom.
2015. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A határidőig benyújtott kérelmek, valamint a feltöltött vagy a jelentkezéshez egyéb módon csatolt dokumentumok feldolgozása folyamatosan, legkésőbb a ponthatárok megállapítása előtti napokig történik."


ezt írja a felvi

2015. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, ezzel én is találkoztam. Aggódni csak azon aggódom, hogy a fellebbezési határidőig nem dolgozzák fel az összes papíromat, dokumentumomat.
2015. júl. 19. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az első válaszoló cipőjében járok, úgymond. Csak jó lesz minden, nemigen tudunk tenni semmit, max. idegeskedni, de ahelyett ezer más dolog van még. :)
2015. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!