Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvin az adott szak mellé...

Ha felvin az adott szak mellé olyanra is felszámolt többletpontot amire nem járt volna és így értem csak el a ponthatárt az mit jelent?

Figyelt kérdés
minden k. va annya villog meg jött az sms-es is most nem tudom,hogy sírjak e vagy nevessek

2015. júl. 23. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha kifejted talán tudunk segíteni
2015. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Mire kaptál pontot, amire nem kellett volna?

Számold össze az eredményeid alapján a pontjaidat, nem olyan bonyolult. Ha ezek után nem jön ki a ponthatár, akkor lehet, hogy gáz van, bár ilyenről még nem hallottam.

2015. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem kellett volna? Lehet annyira bénán töltötted fel, hogy adtak egy fogyatékkal élő státuszt, ami +40 pont?
2015. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tehát olyanra kaptam többletpontot amire azt írják máshol,hogy nem adnak itt mégis felszámolták nekem (ennyi elég is legyen többet nem szeretnék elárulni erről)

nos már csak az a kérdésem, előfordul, hogy nem fogják észrevenni amikor egyetemtől kiértesítenek?

2015. júl. 23. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a felvi hibája. Ha megvan, hogy felvettek, akkor örülj neki.
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tehát ha a felvi elbaltázta akkor engem megillet,hogy felvegyenek?
2015. júl. 23. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy csak te tudod rosszul és a felvi számolt jól. Könnyebb lenne, ha leírnád, hogy konkrétan miről van szó, privátot is küldhetsz.
2015. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy elbalhézták. Mi van, ha a másik fél mondott rosszat? Mivel emberek végzik az adminisztrációt (minek is modernizálódni), lehetséges. Kérdezz rá náluk, így semmit nem tudunk mondani, főleg hogy még nem is vagy hajlandó elárulni a részleteket.
2015. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felvettek, egyetemen a kutya se fogja számolgatni a felvételi pontjaidat. Plusz a felvételi ponthatár alakulásába a te eredményed is beleszólt, úgyhogy ha később a felvi rá is jönne a hibára (amit kétlek), nem hangoztatnák.
2015. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor jobb lesz kussba maradni és várni?:)
2015. júl. 23. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!