Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a besorolási döntés,...

Mi az a besorolási döntés, mit tartalmaz?

Figyelt kérdés

mit tartalmaz?

pl.: mi alapján számolták a pontokat , többletpontokat?

Felülbírálhatnak még valamit a káromra?

Gondolok itt arra,hogy mégsem vesznek fel, hiába jött az sms meg látom,hogy bent vagyok?

Elvileg számolási hiba történt úgy kerültem be arra a helyre ahova jelentkeztem,de módosítani nem akarok már ezen, ők még tudnak/fognak szerintetek , felfog tűnni nekik vagy már nem?



2015. júl. 25. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Írd le mi történt érthetően.

A ponthatárokat a kapacitás határozza meg. Ha egy helyre 100 főt vesznek fel, de 700 jelentkezik, akkor értelemszerűen a 100 legjobb pontszámmal rendelkező jelentkezőt fogják felvenni és a 100. személynél húzzák meg a pontokat.

Ha a felvin a pontodat rosszul kalkulálták, akkor már rég szólnod kellett volna, mivel július 18 óta a pontja mindenkinek megjelent a felvi rendszerben. Ha neked többet számoltak, mint ami valójában van, azt jelezned kellett volna, mert ez így önmagában csalás, okirathamisítás miegysmás.

2015. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaja csakhogy nyaralni voltam és nem gondoltam volna,hogy elszámolják
2015. júl. 25. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
:)
2015. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Na, ezért kell beadni a suliba beiratkozáskor a papírokat, ott ugyanis ellenőriznek. Aztán majd beiratkozás után szólnak, hogy viszlát.


Amúgy simán te lehetsz sík hülye, és nem értesz a pontszámításhoz.

2015. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20-áig lehetett jelezni, 21-én néztem meg először a dolgokat, akkor még fel sem tűnt , hogy több pontom van mint kéne aztán végülis már leszarom

egyébként meg vigyoroghatsz te gyökér , pont , hogy az ő hibájuk nem az enyém , szóval semmit nem csaltam én észre sem vettem jóhiszeműen elhittem nekik ,hogy amit számoltak az úgy is van és ezt akár bíróságon is lejátszatom velük :)

am egy trágya szakra jelentkeztem csak ,hogy legyen hallgatói jogviszonyom, szóval senki elől nem vettem el a helyét, meg sem telt az adott szakon a kapacitás fele sem.

2015. júl. 25. 13:12
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként meg mivel arra a szakra nem is jelentkeztek sokan (50) illetve nem is vettek fel sokat így az én pontjaim is belekalkulálódtak a ponthatárba.
2015. júl. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!