Melyik kollégium jobb?

Figyelt kérdés

Pécsre fogok járni az orvosira,

eddig a Balassa kollégiumról hallottam,bár nem tudok róla túl sokat és a Jakabhegyiről egyáltalán nem tudok semmit...



2015. júl. 26. 05:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Balassában vannak az orvosisok, ott más szakos nincs is, a szobák 2fősek, éppen várnak hogy a gólya pénzt hozzon és fel tudják újítani, mert ez nem mostanában történt már. Én ha orvosis lennék tuti oda mennék. Lehet hogy kicsi hangos, de akárkitől tudsz segítséget kérni, szerintem a közösség is sokkal jobb, vannak ott ismerőseim. Szintenként közös konyha, a szobában csak két ágy, hűtő, polcok, csap, egy kétszemélyes asztal van, de kint van tanulószoba, és a fürdő is a folyosón van, külön fiúknak, lányoknak.


Jakabhegyen sok a btk-s, ttk-s, hangosak és én oda nem mennék orvosisként az ezer %. Alig-alig akad ott orvos, ráadásul ott blokkok vannak, benne 1 konyha, 1 wc, 1 fürdő és 2 szoba, azokban 3-3 ember. Tágas, külön asztalod van, olyan mint egy apartman, fel lett nemrég újítva, tök szép, folyosón tanulószobák, de orvosisként, hogy elég sokat kell tanulnod majd, a legkomolyabban mondom maradj az orvosok közt.

Ha nem bírod akkor tanulószoba, vagy könyvtár, de a balassában csak 1 emberrel kell kijönnöd közvetlenül, és az sokkal jobb mint 5 összevissza szakos emberrel.

2015. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szántó esetleg? bár ott is inkább btk-sok és ttk-sok vannak, de közel van az orvosihoz. egy blokkban 4 ember lakik. a blokkban 2 szoba van, egy wc, fürdő és egy nagyon pici konyha.

a Balassában én egyszer jártam vendégként, de emlékeim szerint nagyon lepukkant és én nem is bírnám a közös fürdőhasználatot

2015. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosisként Szántós vagyok a szobatársammal együtt. Velünk szemben is orvosisok laknak. Ha vannak igényeid, akkor nem a Balassába mész. (Én itt is meg tudtam oldani a tanulást.)
2015. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!