Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Augusztusban megyek gólyatábor...

Augusztusban megyek gólyatáborba. Tapasztalatok? Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Milyen feladatok voltak? Legjobb/legrosszabb dolgok, amik történtek? Érdemes elmenni? Kérlek, aki volt, ossza meg élményeit, tapasztalatait. Köszönöm!

2015. júl. 28. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják egyetemfüggő erősen, hogy milyen, az meg személyfüggő hogy ki hogy éli azt meg. Én a PTE-re járok, és kellemesen csalódtam, mások ugyanezt nem élték meg így, volt aki hazament, volt aki csak beugrott mert más dolga volt és nagyon bánta hogy el kell mennie a közepén.

Koncert is volt, engem annyira nem érdekelt, visszamentem a házakhoz és beszélgettem a többiekkel akik szintén azt választották a buli helyett. Az éjszakákról nem rémlik rossz dolog, nappal sem kényszerítettek semmi olyanra amit nem akartam. Aki bevállalósbb az többmindent megcsinált, mi szurkoltunk nekik, amiben mindenkinek részt "kellett" vennie, az sem volt egyáltalán vészes, semmi ciki dolog. Összességében tetszett, és örülök hogy sokakat megismertem. Pár szó elhangzott az egyetemről, üdvözöltek minket, ennyi. Az enyém ilyen volt.

2015. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!