Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME nyelvvizságról tapasztalat...

BME nyelvvizságról tapasztalatok (angol középfok komplexre megyek augusztusban)?

Figyelt kérdés
hogyan zajlik a vizsga?mennyire nehéz az írásbeli,szóbeli?milyen ruhába kell menni?
2010. jún. 14. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár éve voltam, az írásbeli nagyon jó, a fordítás különösen tetszett, bár hallottam nem egy embertől, hogy az a legnehezebb része o__O Szerintem megcsinálható:)

A szóbeli beszéd része is tűrhető, rendesek, ha folyékonyan beszélsz és kommunikatív vagy, nem lehet baj.

A magnó viszont... nagy gyengeségem, de az enyém anno (számomra) nagyon nehéz volt=S Azon majdnem elbuktam.


Sok sikert! Csak ajánlani tudom:)

2010. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell kiöltözni, szóbelire se nagyon, de azért jó ha megtiszteled őket és nem farmerban mész. Én most tettem le a vizsgát, 2 hónapot tanultam rá, előtte 6 évig nem használtam a nyelvet, itthon tanultam egyedül. És sikerült. Nem volt vészes. A magnó nagyon könnyű volt, szépen érthetően beszélt a pasi a magnón. Az írásbeli részében a legnehezebb a 2 nyelvtani feladat volt, és ez is csak azért mert 45 perc volt rá csak. Nem is tudtam átnézni. A többi része nem vészes, ha begyakorlod a tipus feladatokat akkor menni fog. A szóbelin meg rendesek voltak, ha hülyeséget mondtam akkor se néztek idiótának, nyilván tudják hogy izgul az ember ilyen helyzetben. Szóval sztem korrektek, és nem szívóznak!! Hajrá!!
2010. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

remélem sikerülni fog:)nem bukhatom el,mert nem két forint...

szerencsére a barátom angoltanár,így éjjel-nappal kérdezhetek tőle,ha valami nem megy:)

2010. jún. 14. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!