Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan külföldi orvosi...

Van olyan külföldi orvosi egyetem, ahol ingyen lehet tanulni, angol nyelven?

Figyelt kérdés
Amit néztem, mindig csak az egyik teljesül, vagy van angolul oktatás, de fizetős, vagy ingyenes, de a helyi nyelven folyik az oktatás. Tudom nehezebb kint bekerülni, mint itthon, de az itthoni helyzet miatt el akarom hagyni az országot
2015. júl. 28. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért itthon nincs semmi baj az egyetemeken, főleg az orvosin. Ha lesz elég pontod, akkor ide jelentkezz.

Egyébként én úgy tudom (unokatestvérem révén), hogy teljesen angolul csak fizetősön lehet tanulni, államilag finanszírozott képzést is csak úgy indítanak el, hogy az előadások vannak angolul, a gyakorlatok pedig célnyelven.

2015. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az egyetemekkel van baj, hanem magával az országgal, és mivel itthon 6év az orvosi plusz 6 év a hallgatói szerződés miatt, így kb 30 leszek mire otthagyhatnám, ha még egyben lesz, lesz egyáltalán egészségügy, kapnak egyáltalán ellátást a betegek, de addigra már családot is szeretnék. Családdal meg nehéz lenne itthagyni mindent.
2015. júl. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!