Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi gólyák, akiknek...

Egyetemi gólyák, akiknek otthonról el kell költöznie, ti hogy élitek ezt meg?

Figyelt kérdés
Mennyire stresszelitek azon magatokat, hogy hogy viselitek majd a távolságot/új lakáskörülményeket/idegen embereket/hiányérzetet stb.?

2015. júl. 29. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem stresszelem magam ezen, több, mint 3 éve ezt a pillanatot várom.

Ráadásul hétvégente itthon leszek, úgyhogy nem olyan hűde nagy dolog, nem lesz időm hiányolni őket, 5 nap után úgyis találkozunk.

Koleszba megyek egyébként, nagy érdeklődéssel várom, hogy mi lesz. :)

2015. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt azért jelöltem meg olyan egyetemet, amely 200 kilométerre van tőlem (ELTE), hogy egy kicsit új környezetben is legyek :)

Én már nagyon várom, hogy új embereket ismerjek meg, új helyeket fedezzek fel (a pesti helyismeretem jelenleg: Nyugati, Westend meg egyszer elmentem a PPK főépületéhez), új helyeken bulizzak.

Csak a kollégium miatt aggódok. Ha nem vesznek fel, akkor nagyon nehéz lesz kinyögni egy albérletet...


De mindenesetre én nagyon várom :D

2015. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon várom, de mindemellett nagyon nehéz lesz leküzdeni a honvágyat. Nekem nem lesz lehetőségem hazajárni minden hétvégén, maximum másfél havonta. Tudom, nem a világ, meg biztosan túldramatizálom.
2015. júl. 29. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én már régen voltam gólya, de nagyon vártam. eleinte volt csak honvágy, mert nem volt olyan a természetes közeg, amit már itthon megszoktam.

de aztán egyre jobban megszerettem. sétálni a városban, vásárolni, barangolni, amit itthon nem tehettem meg a kis faluban..

2015. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ugyanez vár rám is most, bár én nem félek a honvágytól annyira, mert gimiben is kolis voltam végig. Ki lehet bírni szerintem.. :)
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sehova se kellett mennem, 16 éves korom óta egyedül voltam.
2015. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!