Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistak egy honapra...

Egyetemistak egy honapra mennyi penzt kaptok otthonrol?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kaja penzre ,koltopenzre
2015. ápr. 1. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemista voltam, nem mehettem másik városba tanulni. Kaptam otthonról bérletet (4000 Ft), meg heti egy ezrest enni. A többit meg oldjam meg magam... Az ezres mindig elment fénymásolásra, mert mi nem kaptunk könyveket.
2015. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fizetik a bérleteimet, az havi 5000 ft

Minden másra havi 2000 ft, osszam be, ha van otthon kaja, akkor vihetek onnan.

Konkrétan ételért cserébe korrepetálom a barátaimat, csinálok jegyzeteket.

2015. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szüleimtől havi 25e, + még az ösztöndíj, a havi 20e
2015. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kapok semmit külön, anya vesz kaját, fizeti a rezsit, internetet, amire szükségem van, azt magamnak kell megvenni: bérlet, nyelvórák, ruhák, telefon, stb.
2015. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm, úgy látom, eléggé el vagyok kényeztetve. Nekem mindenemet a szüleim állják, tekintve, hogy a 14800 forintos ösztöndíjamon kívül nincsen bevételem.
2015. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
50-60 ezer
2015. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fizetik az albérletemet, otthonról hordok egy kevés kaját, ezen kívűl havi 20000.
2015. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Albim 30 ezer, utazás 10 ezer, ezen kívül kapok havi 25-t amivel azt kezdek amit akarok, és minden napra viszek kaját (reggeli,ebéd,vacsorát).
2015. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!