Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri elmenni gólyatáborba...

Megéri elmenni gólyatáborba ha szégyellem a súlyom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vészesen túlsúlyos, de van rajtam mit fogni..

szégyellek felvenni rövidnadrágot, fürdőruhát annyi ember előtt.. alapjába meg elég bulizós vagyok és kedvem is van hozzá.. :S


2015. júl. 30. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj. Ne a súlyod határozza már meg, hogy szórakozhatsz-e, vagy sem. Meleg van (jó, most épp nem), elég sokan hordanak rövidgatyát, gondolj már bele, most azért maradj ki az egészből és utána otthon szomorkodj miatta, mert van rajtad felesleg? Ne butáskodj már!
2015. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem te leszel a legkövérebb, ez különben se szempont, menj csak el!.
2015. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nincs mit szégyellned, rengeteg ember küzd ilyen problémával, nem te leszel az egyetlen! És minden fejben dől el. Ha úgy döntesz lesza*od, hogy van rajtad felesleg és felvállalod magad, akkor az értelmes és valamire méltó emberek nem fognak ezzel törődni.:) Menj el bátran, rengeteg buliból maradnál ki, és meg is bánnád utólag, ha nem mennél el. Na már pedig, ha bulizós vagy, akkor nem lesz SEMMI probléma! :D Jó mulatást neked!:)
2015. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!