Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek gólyatáborb...

Szerintetek menjek gólyatáborba ezek alapján, vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós típus, inni is csak nagyon ritkán szoktam és nem tervezem piára költeni az összes költőpénzem, főleg, hogy anyagilag sem állok jól.

NKE-s gólyatábor egyébként, Siófokon lesz összegyetemi. Én Eger környéki vagyok, így elég sokat kellene utaznom+útiköltség. Ráadásul a mobilom is elhagytam, úgyhogy nem ártana egy másik.


Így viszont nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Az annyira nem aggaszt, hogy nem ismerek személyesen senkit, szerencsére könnyen teremtek kapcsolatokat. Szóval a nagy kérdés az, hogy menjek, avagy sem? :)


2015. júl. 27. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Az orientációs napon úgyis megtudsz mindent amit kell, felesleges felsőbbévesek félinformációiból tájékozódni.
2015. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gyere. Én is ilyen típusú ember vagyok és megyek. Elleszünk. :)
2015. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!