Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? (több lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a(z) NYME-AK-ra, és most néztem, hogy augusztus 31-én lesz a beiratkozás. Ezzel csak az az egy probléma van, hogy csak akkor tudunk elmenni nyaralni. Már le van foglalva, ki van fizetve az összeg. Törökországba megyünk még nem is igazán tudnánk lemondani. Már csak azért sem, mert nem is akarjuk. Szóval ilyenkor lehet valamit tenni? További probléma az is, hogy a koleszt is 31-ig el kell foglalni. A segítséget előre is köszönöm!
2015. júl. 30. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálunk lehetőség van rá, hogy meghatalmazással beiratkozzon helyettem más....nézz utána, tuti nálatok is

2015. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!