Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A matektanárom az összes dolgozatomat áthúzza és egyest ír rá, úgy, hogy én külön matektanárhoz járok mert semmit nem magyaráz el az órán. Akihez játok külön matekra azt mondja hogy értem és meg is tudom csinálni a feladatokat amiked ad. Mindig négyes voltam matekból most mégis ez van. Tavaly ugyan ez volt, szüleim beszéltek az igazgatóval de semmi sem változott ráadásúl a tanár meg is fenyegetett. A dolgozatomat most nem adja ide. Szüleimet szeretném beküldeni, mert nekik kötelea odaadni, de ezen kívül mit tehetek?

2015. ápr. 9. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

osztályfőnök?

vagy apáddal veresd meg a tanárt.

2015. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Van egy olyan erzesem hogy nem mondasz el mindent...
2015. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ááá itt valami nincs leírva!
2015. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Kicsit bővebben mesélhetnél. Az egy dolog, hogy nem korrekt a tanár, de ettől függetlenül biztos, hogy fülig benne vagy te is.
2015. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!