Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem év vagyok az egyetlen...

Ugye nem év vagyok az egyetlen, aki csórón vág neki a budapesti egyetemi életnek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
de
2015. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fizetős fősuliba megyek, diákhitelből, havi 30 ezrem lesz kb mindenre, mások eddig úgy látom a szakomról elég pénzesek úgyhogy izgalmas lesz...
2015. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem :P
2015. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te!
2015. aug. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mi számít csórónak?
2015. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy jó kérdés. A bérletre, kolira, jegyzetekre, könyvekre még úgy ahogy van pénzem, de például a gólyatáborra nincs. Valamennyi szociális ösztöndíjam lesz remélhetőleg, a kaját is megoldom valahogy, de azon sokat fogok spórolni. Pizzázni, vásárolgatni már nem nagyon lesz pénzem, diákhitelt nem szeretnék igénybe venni.
2015. aug. 1. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak te, sokan vannak így vele sajnos. Ne foglalkozz azzal, hogy másnak gazdagok a szülei és mire futja, gondolj mindig arra, ha elvégzed a sulit és jó szakra mentél utána lesz jó munkád, jó fizetéssel és lesz miből bepótolni a szűkös éveket! :)
2015. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!