Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném magam alkalmas...

Hogyan tehetném magam alkalmassá az orvosira?

Figyelt kérdés
Egy elit gimnázium kitűnő tanulója vagyok, 15 éves, van nyelvvizsgám, de nem tudom felmérni alkalmas lennék-e orvosnak. Történt már velem olyan, hogy elájultam egy elsősegély tanfolyamon, de az valószínűleg a levegő hiánya miatt volt (erre érzékeny vagyok). Van-e esetleg valamilyen praktika arra, hogy kiderítsem megfelelő vagyok-e a szakmára?

2015. aug. 2. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Nem te vagy az,aki regebben irta,hogy a verrol volt szo valahol,tehat nem is lattal vert,csak beszeltek rola es elajultal?

Mind1, a lenyeg,hogyha nem birod a vert akkor ne menj orvosira, eleg durva lenne,ha minden gyakorlaton elajulnal es mindenki csak rohogne rajtad ugyis. Mert nem valasztasz vmi mast? Eleg szar erzes lehet,hogyha orvosira keszultel,dehat vannak ilyen emberek , ezt el kell fogadnod.Orvosira ne is jelentkezz,mert csak elveszed mas elol a helyet,aki nem olyan nyomo.rek,mint te. Te kis 15 eves elit gimnazista szerencsetlen.

2015. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell kideríteni semmit, meg felkészülni sem. Ha ezt akarod csinálni, akkor tanulj és kerülj be. Ha nem is bírod az elején, majd megszokod. De miért ne bírnád? Ha fóbiád lenne, akkor nem is érdekelne a téma.
2015. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Ha van alkalmad, menj el pl. disznóölésre, akkor kiderül, hogy mennyire bírod a vért. De hentesnél is tudsz venni pl. sertés szívet és egyéb belső szerveket, amit otthon fel tudsz boncolni. Ha ez nem okoz gondot, akkor az orvosin sem fog. Igazából nincs nagy különbség látvány és szagok tekintetében a friss emberi holttest között és az között, ha valaki csirkét vagy sertést bont fel otthon, max. a méretük.
2015. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem beszélgess orvosisokkal, nem a szagok és a látvány az egyetlen kihívás, hanem a rohadt sok tanulás.
2015. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!