Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az anatómia a...

Mennyire nehéz az anatómia a SOTE-n? Milyenek a demonstrációk? Az anatómia a legnehezebb tárgy első évben?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
és mégis melyik szakon?
2015. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem világos az OT-ből, hogy nem a humbug szakokra gondolok.

Orvostudományi karokra (ÁOK, FOK).

2015. aug. 3. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszerészen is van anat és szerintem annyira nem humbug szak és egyáltalán nem kemény (gondolom, mert 1 félév)

áokon meg fokon sem nehéz igazából csak mellette ott van az élettan a biofizika meg a biokémia ha túl sok szabadidőd lenne


de amúgy ha valamit megtanultam hogy nem árt tudni az tanulni. önállóan. szerintem az marhára nem működik, hogy az előadásból készülsz mint gimiben itt konkrétan foglalkozni kell a témával, az előadás csak kis fusi

2015. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádnivaló orvos leszel, ha már most lett "humbug" szakoztad a jövőbeli kollégáidat (ápolók, mentők, szülésznők stb...)
2015. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz,hogy legyen kiket ellátnod, a "humbug" szak hallgatóinak életben kell tartania a leendő pácienseidet.....
2015. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

tudom, régi kérdés, de kérlek, ne nézd már le ennyire az etk-sokat, és másokat... valóban nem olyan nehéz ezek közül a szakok közül egyik sem, mint az áok, fok, gytk, de azért közelít és mégiscsak emberéleteket mentenek, segítenek ők is.

én is az etk-ra készülök, mentőtiszt szeretnék lenni, és vannak ismerőseim onnan. egyáltalán senki sem tartja humbug szaknak, azért annyira nem egyszerű a történet. anatómia igenis nehéz, az oxyológia pedig komolyabb, mint az orvosin. igen, ez csak néhány tantárgy, tudom, az orvosoknak többet kell tanulni. de nekünk 4 év alatt kell mindent megtanulni, s aztán életeket menteni, mikor sokszor orvos sincs a kocsikon, mert a helikopterre is alig jut, annyira kevesen vannak. ugyanazokkal a kompetenciákkal vannak/s talán leszek én is/ felruházva, mint az SBO-s orvosok, csak nincs dr. a nevük előtt. és ők tartják életben a beteget, te csak utána tudsz vele foglalkozni. szóval kérlek, egy kicsit több tiszteletet feléjük.. ők is (én is) vért izzadnak, hogy elvégezzék az egyetemet, de főleg a mentősök, jó, ha évente kapnak 3-4-en diplomát, szóval nem igazán a humbug kateg...

2018. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Ráadásul ha az ETK olyan könnyű lenne,nem tudom miért szokta első évben az anatómia megfelezni az évfolyamokat....
2018. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!