Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészetin milyen...

Gyógyszerészetin milyen tárgyak vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak fent órarendek, át is néztem őket, de egy odajáró lehet, hogy jobban tud mindent. Első év érdekelne konkrétabban, főleg a Pte. Anatómiát az orvosisokhoz képest, mennyire keményen tanulják?

Még egy kérdésem lenne, hogy milyen füzetet érdemes használni inkább? Tudom, hogy az egyetemen a kutyát nem érdekli mibe írok, meg nincs előírva, csak kíváncsiságból, hogy ki melyiket tartja célszerűbbnek a jobb kiigazodás érdekében.

Hány vizsgára lehet számítani? Tudom, hogy minden évben más, de ami eszetekbe jut, hogy most pl. ennyi volt. Bocsi az idióta kérdéseim miatt, csak nagyon kíváncsi vagyok már.



2013. aug. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs tényleg eléggé önállótlan a kérdésed..(nem oda járok ugyan) de azt tudom hogy kint van a mintatanterv a PTE honlapján.

[link]

Ezen az oldalon belül keresed meg az alábbi linkeket, töltsd la a dokumentumokat, abban minden benne van, ilyen normálisan szabatosan úgyse fogja neked leírni itta gyakorin senki.

Gyógyszerész szak


szakleírás

ajánlott tanterv 2012

tantárgyleírások: Alapozó modul, Gyógyszerészi biológiai és orvosi elméleti ismeretek modul, Gyógyszerész szaktudományi elméleti ismeretek és gyakorlati készségek modul, kritérium követelmények, elektív és fakultatív tárgyak

2013. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

1. szemeszter:

Testnevelés (aláírás)

Latin (gyak.jegy)

Polgári védelem (aláírás)

Elsősegélynyújtás (aláírás)

Tudománytörténet és propedeutika (kollokv)

Biosz (kollokv)

Általános és szervetlen kémia (kollokv)

Biofizika (kollokv)

Matek (kollokv)

2013. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Második félév:

Testnevelés (aláírás)

Latin (gyak.jegy)

Polgári védelem (aláírás)

Biosz (szigorlat)

Anatómia (kollokv)

Gyógyszerészi növénytan (gyak.jegy)

Analitikai kémia (gyak.jegy)

Ált. és szervetlen kémia (szig)

Biofizika (szig)

Matek (kollokv)

2013. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!