Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólyatáborokban mennyire...

A gólyatáborokban mennyire szövődnek szoros barátságok? Nagyon nagy hátránnyal indul az, aki kihagyja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 17:58
 1/9 anonim válasza:

Ha a középiskolaira gondolsz, akkor szerintem igen. Utána is szerezhetsz barátokat, de azért nehezebb.

Egyébként is király az egész, szerintem menj el :)

2015. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetemi gólyatábor. Nem mentem egyébként, de már van egy-két ember, akit ismerek.
2015. aug. 8. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kötöttem ott szoros barátságokat.
2015. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából a lényeg ez:

1.Ha elmész a gólyatáborba akkor ott lesznek feladatok, amik "rákényszerítenek" arra, hogy másokkal szóba állj, beszélgess.

Ezt megfejeli az is, hogy rohadt sok alkohol fog a torkotokon lemenni közben és másnap már úgy fogtok egymással beszélni, mintha haverok lennétek.

Aztán ennek vége és a suliban találkoztok újra, ahol majd fogjátok a fejeteket, ha meglátjátok egymást, megy majd a sztorizás meg az ötletelés, hogy kellene csapni egy jó bulit.

Aztán talán barátok lesztek.

2.Ha nem mész el, akkor ez alapból kiesik és a suliban órán/közben nem biztos, hogy be tudsz majd olyan könnyen illeszkedni, főleg, hogy ugye ott lesznek már azok, akik már ismerik egymást és inkább egymásra figyelnek, mint rád.

2015. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátomat ott ismertem meg 3 éve. De ez nem azt jelenti, hogy ezt utólag nem lehet "pótolni". Nyilván megkönnyíti a folyamatot, hiszen hasonló "helyzetben" lévő emberekkel vagy körülvéve. Szerintem nem olyan nagyon durva hátrány.
2015. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, milyen barátság alakul ki három-négy nap alatt? Az nem barátság, hogy együtt rúgtok be. Semmilyen hátrányban nem leszel, lesz még annyi közös program, hogy már rá is unhatsz mindenkire.
2015. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég közvetlen vagyok, és könnyen ismerkedek, szóval amennyiben nem lesznek alapból távolságtartóak, nem lesz gond. Van 3 ember már most is, akikkel rendszeresen beszélek, még úgy is, hogy közülük 2 ott van, és azt mondták, hogy kicsit csalódás volt nekik, meg sok a könnyűvérű egyed. Én nem vagyok bulizós, de ha már rászánom magam, akkor olyanra adom ki a pénzt, ami tetszene is. A gólyatábor sosem vonzott, mégis lettek barátaim. :)
2015. aug. 8. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En sem szeretnek menni, azt a huszezer forintot masra is el tudnam kolteni:d de meg nem dontottem.
2015. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gólyatáborokban indulnak el az egyetemi barátságok, ez tény, ott a legkönnyebb megismerni a szaktársaidat. Nagyon jó érzés úgy menni első nap, hogy vannak ismerős arcok, vagy amikor költözöl be a kollégiumba már ismered a szobatársad, nem egy vadidegennel kerülsz össze. Nem indul nagy hátránnyal, de rengeteget könnyít a gólyatábor, és egy normális GT nem csak az orrba-szájba piálásról szól, hanem az értelmes (!) csapatépítésről. Szóval én örülök, hogy részt vettem rajta, életem egyik legszebb élménye lett.
2015. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!