Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorló ápoló képzés esti...

Szandro kérdése:

Gyakorló ápoló képzés esti tagozaton, szegedi Kossuth Zs. Iskolában, aki jár vagy végzett megosztaná tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Akik jártak,vagy jelenleg is tanulnak az intézményben esti tagozaton gyakorló ápoló szakon,tapasztalataikat leírnák?Oktatás,gyakorlat minden érdekelne.

2015. aug. 9. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok, hogy tanítás heti két napon van, amennyire tudom délutánonként egy órától este nyolcig.

A gyakorlatok több különböző kórházi osztályon vannak, van egy hosszú nyári gyakorlat meg év közben heti egy vagy két gyakorlati nap.

A lemorzsolódás viszonylag alacsony, tehát a többség elvégzi, a tanulók főleg a húszas éveik második felében vannak, de akad pár harmincas is, és bármennyire is "nőies szakmának" tartják általában minden évfolyamon van néhány fiú is.

2015. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm válaszod.

Én már a harmincas éveim végén vagyok,akkor igen "kiöregedtem"? :)

Hosszú az idô 2+1 év,hogy ápoló végzettség legyen,de biztatom magam,hogy nem késô még tanulnom.

Egyedül a gyakorlat"izgat",hogyan zajlik idôben,heti napok száma stb

Mivel nekem 70 km az iskola, nem mindegy hányszor utazom.

2015. aug. 16. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az idősebb tanulók között leszel, de én is csak hallomásból ismerem, tehát lehet befut egy rakás negyvenes is, és akkor te leszel a fiatalok egyike! :-)


De hetven kilométerről bejárni? Autóval vagy busszal? Mert nagyon nem mindegy ám.

2015. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Autóval tervezem. Olyan az autóm fogyasztása,hogy nem éri meg buszozgatnom mèg diákkal sem. Elenyésző különbsèg nekem èr annyit,hogy "időben"ithhon legyek.
2015. aug. 17. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg van gyakorlat bölcsiben (is)
2017. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néhány nap -
2017. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!