Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén megyek gólyatáborba,...

Idén megyek gólyatáborba, mire számítsak? (Középsulis)

Figyelt kérdés

Nos igazából úgy vagyok vele, hogy inkább elmegyek ebbe a gólyatáborba mert igazából vagy jól sikerül, vagy nem, nincs túl sok veszíteni valóm.

Viszont az elmúlt napokba beszélgettem egy pár emberrel és mindenkitől hallottam olyat, hogy biztos fognak inni, meg bulizni stb.. És ez most tényleg igaz? Csak mert szerintem elég gáz ha vki már 14-15 évesen egy gólyatáborban iszik meg bulizik. Vagy ezt csak én gondolom így?? És őszintén így már fogalmam sincs mire számitsak..



2015. aug. 10. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig oké, hogy az ivás nem tetszik, de a bulizással mi a gond 14-15 évesen? (zene, tánc, ismerkedés)


Nyilván egy középiskolás gólyatábor se arról szól, hogy rajzszakkör és 9-kor takarodó, de nem is arról, mint egy egyetemi gólyatábor (ivás). Nyugodtan menj el, középsulisnál tanárok felügyelik az egészet.

2015. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen bulizni, inni és szétrakni magad, pont, hogy a legmenőbb dolog a világon (mivel nem helyes, és a dackorszaknak pont az a lényege, hogy minél nagyobb hülyét csinálj magadból), de ez csak azért, mert az összes többi hormontúltengéses is ezt csinálja. Ritkaságszámba megy az a gondolkodásmód, amit itt leírtál, szóval ha nem akarsz "forever alone" lenni már a gólyatábortól számolva, valószínűleg jobb lenne, ha ezt széles körben nem híresztelnéd.


De hozzád hasonlóan lesznek épebb elméjű emberek is, próbáld meg az ő köreiket keresni, a többi meg majd jön magától. Viszont szinte kötelező elmenni a gólyatáborba, mivel ott kezdődik a klikkesedés, és hacsak nem vagy partiarc, nehezebb dolgod lesz a beilleszkedéssel, mintha mennél.

2015. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondolom,hogy mindenképp elmegyek, csak azért remélem lesznek normális emberek nem csak a ''szépet'' mutató swag yolo gyerekek.
2015. aug. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!