Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Új gimibe megyek szeptembertől...

Új gimibe megyek szeptembertől, a beilleszkedéssel kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Ugye 10.-be megyek szeptembertõl egy másik gimnáziumba. És nem tudom, hogy mit csináljak. Azt hallottam az osztályról, hogy nagyon jó a közösség és jófejek meg odafigyelnek egymásra.

Az évnyitóra szerintetek elmenjek? Vagy jobb lenne elsõ nap,amimor a tanár is be tud mutatni bemenni stb?

Mit csináljak és mit ne csináljak?

Egy viszonylag karizmatimus tílús vagyok.Úgy nagyon saját stílusom nincs de mivel edzek és viszonylag jól nézek ki meg ilyesmi ezért a kivágottabb feszülõs pólokat sueretem hordani.

Sok hobbim van elõzõ sulimban szerettek és sok barátom volt. Szeretek eljárni ide oda. Ja és 16 éves srác vagyok. Barátnõm 1 bete nincs.



2015. aug. 10. 18:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!

A mi osztályunk is egy nagyon jófej közösség, és már több új osztálytársunk jött, úgyhogy tapasztalatom van ebben. Ráadásul mi nyolcosztályos évfolyam vagyunk, úgyhogy még erősebben bennünk volt a közösség tudat, és hogy nem akartunk egy idegent. Először minden osztály így reagál. De aztán kíváncsiak lesznek, nálunk iszonyú nagy fogadásokat kötöttek, szóval számíts rá, hogy első pár napban mindenki téged fog figyelni. De ezt a hasznodra is tudod fordítani.

Mivel fiú vagy, előnnyel indulsz, ha a lányoknak bejössz, a fiúk is bírni fognak. Szóval legyél önálló, laza, mondd el mindenről a véleményed, mesélj vicces sztorikat az előző sulidból és semmiképpen se hagyd, hogy lássák, hogy izgulsz. Viselkedj úgy, mintha mindig ide tartoztál volna, mesélj a nyaradról, hogy ilyen és ilyen klassz programokon voltál, haverokkal lógtál, stb. Lássák, hogy máshol is népszerű vagy és szeretnek, erre a Hogy telt a nyarad? kérdés tökéletes. Azért hagyd, hogy a többiek is meséljenek, beszélj minnél több emberrel, legyél érdeklődő.

Az évnyitóra mindenképp menj el, mert ha nem mész, azt gondolják, hogy nem tartod annyira sem az osztályt, hogy megjelenj. Ne hangsúlyozd ki, hogy új vagy, mindenki tudni fogja. Legyél laza, természetes, mosolyogj sokat, akkor nyert ügyed van.

Ha gondolod, itt vagyok, tudok még válaszolni bármilyen kérdésedre.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!


16/L

2015. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!