Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ha ti egyszer sokkolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha ti egyszer sokkolva elutasítotok egy lányt (nem gondoltátok volna h szeret) aki az osztálytársatok és egy barátotok is egyben az idő múlásával megváltoztathatjátok a véleményeteket a lány iránt vagy semmi esély rá?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

persze


de ilyen esetek mögött legtöbbszőr az van, hogy a fiú fut egy szekér utén, és közben nem veszi észre, hogy mások meg az ő szekere után futnak


és, igen, én is elkövettem ezt, és már csak utólag voltam okos


beszélgess vele többet, hívd el fagyizni, moziba, és mondd el neki mit érzel iránta


egy kis érintés, simogatás sem árt, akkor pontosan tudni fogja it érzl


de csak akkor csináld ha tényleg akarod te is

ne játssz vele

2015. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!