Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mizlt szólnátok, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miku-neko kérdése:

Fiúk, mizlt szólnátok, ha a (lány) osztálytársatok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy srác akivel eddig együtt mentünk suliba, mert elég közel lakunk egymáshoz.... És amikor rájöttem, hogy beleestem az illetőbe, akármennyire is akartam, nem találkoztunk, és nem mentünk együtt a suliba... Most nem tudom mkt tegyek... Mondjam el neki vagy sem?

#Szerelem-suli-pasi-séta
2015. jún. 19. 05:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miku-neko
2015. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond. Mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben minden ugyanúgy marad mint eddig, és nem lesz belőle semmi :)
2015. jún. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam egy fiúval akivel egyhelyre jártunk korepetálásra. De mire eldöntöttem, hogy elmondom neki mit érzek akkor már egyszer sem találkoztunk :( 14/L
2015. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miku-neko <3 Jó csaj az a Hatsune Miku! ^^ Ez hatalmas piros pontot jelent számomra, ha az adott lánynak tetszik.
2015. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

En ugyan ilyen helyzetben vagyok. Elmondta hogy szeret és nem is egy lány. De én elutasítottam öket mert én másba vagyok szerelmes és nekem csak ő kell.

Csak akkor mond meg neki ha szoktatok sokat beszélgetni és akkor talán átgondolja

2015. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem is mondd el neki, másképp csak azon agyalnál, hogy mi lett volna, ha... ;)
2015. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mond el neki :D
2015. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha cosplay ruhában vagy, akkor nagyobb az esélyed
2015. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
(Utolsó válaszoló) XD... És köszönöm a sok vàlaszolónak, sokat segítettetek... Mégis el kéne mondanom, és ha visszautasít így jàrtam... És tényleg köszi mindent :)
2015. jún. 20. 08:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként hány évesek vagytok?

Miért nem hívod el MondoCon-ra?

2015. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!