Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha a Neptunban...

Mi a teendő, ha a Neptunban nem szerepel az oktatási azonosítóm?

Figyelt kérdés
Fel tudom tölteni valahogy? A beiratkozásnál adódhat probléma?

2015. aug. 16. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy, melyik intézmêny.
2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ELTE. Bocs, csak a kulcsszavak közé írtam.
2015. aug. 16. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor qter, adategyeztetés.

Feltöltöd a kártyád képét, kitöltöd az adatokat és ők javítják a Neptunban.

2015. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, de az adategyeztetésnél nincs oktatási azonosító menüpont, nem lehett ott megadni/megváltoztatni. :/

Azért kösz a tippet :)

2015. aug. 16. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog semmilyen probléma adódni. Ha megadtad a felvételi során, át kellett volna töltődnie az intézmény tanulmányi rendszerébe (Neptun). Ha ez nem történt meg, nem a te hibád. A beiratkozás részben arról is szól, hogy adatot egyeztess, pont jó lehetőség, hogy ezt orvosold. Egyébként az oktatási azonosító kényes téma, hiszen nincs olyan okirat, ami igazolja (illetve van, de nem kapott ilyet mindenki, szóval nem elvárható).
2015. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Melyik kar?

Mikor iratkozol?

2015. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat, remélem tényleg minden rendben lesz! :)

Egyébként természettudomànyi kar. A neptunon keresztül már beiratkoztam, így vettem észre, hogy az oktatási azonosítóm nincs az adataim közt.

2015. aug. 18. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!