Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizhetek angolból, ha...

Érettségizhetek angolból, ha hivatalosan, tehát iskolában nem tanulom?

Figyelt kérdés
Választható tárgynak gondoltam az angolt, mivel jól megy, de iskolán kívül tanulom csak.

2015. aug. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha még nem érettségiztél, akkor nem.
2015. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Hányadikos vagy?
2015. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Most fogsz érettségizni?
2015. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát ahhoz osztályozózni kéne (előtte)
2015. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem most fogok érettségizni, hanem 2019-ben, csak előre gondolkodtam kicsit. Az osztályozó nekem is eszembe jutott, de olvastam, hogy ilyen-olyan tantárgyakból is lehet érettségizni, ami biztos, hogy nem tanított tárgy, vagy ha az, akkor valami nagyon spéci iskolában, ezért gondoltam, hátha.

Azért köszönöm, akkor ez felejtős úgy látszik.

2015. aug. 17. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Valóban felejtős? Mert akkor nem is gondoltad komolyan. Az érettségire képes vagy, de az osztályozóra nem? Mindenesetre van időd gondolkodni, leghamarabb 2017-ben érettségizhetsz angolból előrehozottan. Az összes év anyagából le kell tenni az osztályozóvizsgát, és utána érettségizhetsz.
2015. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, azért mondtam, hogy felejtős, mert nem tudtam, hogy így is tehetek osztályozót. Tehát akkor mégis lehetséges, ez jó hír. Az osztályozót egyébként ha jól tudom, a szaktanár állítja össze, aki tanítja az adott tárgyat. Ez esetben az osztályom angolos felét tanító tanár állítaná össze?
2015. aug. 18. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a tanár állítja össze, akit az igazgató erre kijelöl, és érettségiztetni is az fog. A legvalószínűbb, hogy ez tényleg az osztályt tanító tanár, de nem kötelező.
2015. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. aug. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!