Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rövidebb az alapképzés felsőok...

Rövidebb az alapképzés felsőoktatási szakképzés elvégzése után?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a BGF-re FOSZK-re jelentkeztem nemzetközi gazdálkodáson. Viszont elrontottam, nem sorolnám az okait miért ez lett a végső választás, de államilag támogatottra majdnem mindenhova felvettek volna a pontjaim miatt. Szeretnék viszont diplomát és arról olvastam a BGF honlapján is, hogy a 2 éves FOSZK kreditjeit beszámítják és 3 félévet jóváírnak.

Ez azt jelenti, hogy az alapképzésre ha jelentkezek utána rövidebb lesz?

Valaki segítene nekem ebben? Ha esetleg tapasztalat alapján írna valaki annak nagyon örülnék, mert zavar van a fejemben.



2015. aug. 17. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez úgy jön ki, hogy félévenként 30 kreditet fogadnak el, tehát a FOKSZ képzés 120 kreditjéből összesen 90-et. Erre egyébként kötelezték is az intézményeket, amikor a felsőoktatási szakképzések tanterveit kidolgozták.
2015. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez azt jelenti, hogy 3 félévvel kevesebb lesz az alapképzés?

Tehát 7 helyett csak 4 félévet kell majd teljesítenem?

2015. aug. 18. 13:37
 3/4 anonim válasza:
66%
igen, teljesen ugyanúgy fogsz végezni vele időben, mintha az alapképzésen kezdted volna el! :)
2015. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez igy nem igaz. Siman tarthat 6 felevig igy is az alapkepzes, ha pl van egy sorozat egymasra epulo targyad, ami pont nem esik bele a 90 kreditbe.
2015. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!