Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik 18 évesek elmúltak...

Akik 18 évesek elmúltak hogyan tudnak egyetemen/főiskolán tanulni? Miből?

Figyelt kérdés
Én 18 évesen nem tudtam tanulni mert akkor nem volt miből élnem, így elmentem dolgozni, mellette levelezőre.Akik 18+ évesen nappalira járnak ők hogyan tartják fent magukat és közben bent vannak hétköznap munkaidőben az óráikon?
2015. aug. 17. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szülői támogatás, máshogy nem megy, illetve diákmunka a szabadidőben, vagy nem jár be órákra
2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülői támogatás (az pl már egy elég nagy támogatás, ha otthon tudsz lakni és kapsz a kajából, amit a szüleid esznek), diákhitel, munka (én egy évig jártam úgy egyetemre, hogy nem dolgoztam, azóta folyamatosan dolgozom, diákmunkából rosszabb esetben 40000, jobb esetben, pl nyáron akár 100000 is összejön).
2015. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Államilag támogatott képzés és diákmunka. Diákmunka elhagyható, ha a szülők támogatnak és ösztöndíjakból is csurran-cseppen.
2015. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte csak diákhitel, utána jött pár félévig szociális ösztöndíj, minden félévben tanulmányi ösztöndíj, plusz az elmúlt 1 évben már dolgoztam is. És persze szülői támogatás, de ide nem csak a pénz sorolandó.
2015. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én államilag támogatott szakon végeztem + szülői támogatás. Így azért viszonylag könnyű.
2015. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!