Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen/főiskolán lehet...

Egyetemen/főiskolán lehet használni notebook-ot, vagy laptop-ot, vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
Vagy még ott is füzetbe kell körmöln?

2015. júl. 27. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Abba írsz, amibe akarsz. Viheted a laptopod.
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az jó! És kivétel nélkül mindenhol?

2015. júl. 27. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Persze.
2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb helyen nincs is olyan, hogy jegyzetelni kell, max pár tanárnál, akinek az mániája. Érted neki tök mindegy, hogy megbuksz-e.


Nálunk (infós szak) előadáson bármibe lehet jegyzetelni, de pl egy gyakorlaton (matek - kb 20 fő) mindenki füzetbe írt. Infós gyakokon meg netre szoktunk jegyzetelni, a géptermi gépen.

Az is tanár függő, hogy rád szól-e ha mást csinálsz, valakit zavar ha nem mással foglalkozol, de van olyan is aki megmondta lehet mást csinálni, neki tök mindegy, a zh-t te írod meg nem ő.

2015. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2015. júl. 28. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van aki az első sorban is laptopot használ, vagy facebookozik, a tanárt nem zavarja, de a 95% füzetbe ír, nekem is könnyebb így, szerintem majd kitapasztalod neked melyik az egyszerűbb.
2015. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly végeztem, és elég kevesen voltak, akik rendszeresen laptopot használtak. Én is csak pár órán vettem elő, általában kézzel jobban szeretek jegyzetelni, de valahol jól jött, pl. ahol előre kiküldött anyagból dolgoztunk órán, ott nem kellett mindent kinyomtatni, meg nem volt olyan, hogy elhagyom, vagy a padtársam véletlenül hazaviszi, vagy ilyesmi.

De azt hozzáteszem, hogy első órán mindig megkérdeztem, hogy szabad-e, és volt olyan tanárom, aki nem engedte. Szóval hiába mondjuk neked, hogy szabad, ha a tanárod majd nem fogja megengedni.

2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!