Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak ha könyvkiadónál...

Mit tanuljak ha könyvkiadónál szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

A kérdésem persze csak egy témát ölel fel, de ezenkívül lenne még más kérdésem is.

Tisztában vagyok vele,hogy ez nem egy olyan "szakma" mint egy fodrász vagy bármi ilyen, ahol pont ezt tanítják. Éppen ezért pl egyetemen milyen szakra kéne mennem? Most leszek tizedikes, szóval még van időm, de szeretnék tisztába lenni ezzel. Gondolom persze,hogy az irodalmat kéne tovább vinni (vagyis nekem ez jutott eszembe). Azzal nincs baj,imádom az irodalmat, a könyveket és később szívesen írnék könyvet. Egyébként ez a két dolog megfér egymás mellett? Könyvkiadónál dolgozni és könyvet írni?

És ha itt esetleg valaki ilyen környezetben dolgozik le tudná írni,hogy mégis milyen ez, hogy megy? Persze vannak elképzeléseim, mivel ez az álmom, de lehet nem reálisak a gondolataim. Továbbá szerintetek mennyire éri meg ezt a munkát végezni? Úgy értem van e igény erre, tudnék munkát vállalni?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2015. aug. 18. 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!