Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvkiadónál szeretnék...

Könyvkiadónál szeretnék dolgozni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Érdekelne engem ez a dolog,de nem tudom hogy igazából miket is lehetne ott dolgozni és mit kellene ehhez tanulni,hová kellene továbbmennem.Előre is köszönöm a válaszokat

17/L



2015. jún. 1. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Most kapásból azt mondanám, hogy tervezhetnél és/vagy készíthetnél könyvborítókat kiadóknak. Valami hasonlón gondolkodom én is, csak én szeretnék könyvet is kiadni, és a borítóját is szeretném magam megtervezni.

2015. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy könyvkiadón belül sokféle pozíció van, én azt javaslom, hogy inkább azt találd ki, mi az, ami érdekel.


Ha elvégzel egy magyar szakot (érdemes azt a sulit választani, ahol van szerkesztői szakirány), és jó vagy, valamint ügyesen használod fel az egyetemista éveidet arra, hogy tapasztalatot és kapcsolatokat szerezz, akkor sikerülhet kiadónál elhelyezkedni.


Én fordítóként dolgoztam kiadónál, ez is egy út lehet.

2015. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!