Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszavonni /...

Hogy tudnám visszavonni / érvényteleníteni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem emelt kémia érettségire.Vissza szeretném vonni mert egyszerűen nem tudok felkészülni rá!Hirtelen találtam munkát és a pénz iszonyúan sürgős, emellett nem tudok rendesen felkészülni és inkább jövőre próbálnám meg de akkor rendesen, nem rohanva-kapkodva.Iskolában nem mertem szólni mert szörnyen idegbetegek az ügyintézők.Tudom, tudom hülye és idióta vagyok de ettől nem jutok előrébb.Ha egyszerűen nem megyek el az írásbelire (és persze szóbelire) akkor esetleg érvénytelen?
2010. márc. 9. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírod elégtelenre, akkor is érvénytelen az érettségi vizsga.
2010. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja de ha kettes lesz, akkor is újraérettségizhetsz bármikor, szóval ne aggódj, ha mondjuk megcsinálnád és nem buksz meg, de elégedetlen vagy a jegyeddel, jövőre újracsinálhatod.
2010. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el rá, úgyis csak egy tanusítványt kapsz róla, simán kidobhatod ha nagyon elrontod. Kifizetted a pénzt, jövőre nem tudod áttetetni, úgyhogy legalább kérba ne vesszen. Ki tudja, lehet, hogy baromi jót fogsz írni.
2010. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

OKM-nél érdemes megkérdezni talán. Ha a többi tárgyból már megvan az érettségid, akkor úgy tudom nincs semmi következménye, ha nem mész el. (pl. hallottam olyat, h vki nem ment el szóbelire, mert az írásbelije olyan lett, h tudta, h semmiképp sem veszik fel oda, ahová akart menni)

Ha semmiből nincs még érettségid, akkor nem tudom h van...

2010. márc. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ha elmegyek rá és aztán újraérettségizek akkor benne lesz mindkettő jegy nem?:S


Amúgy köszönöm az eddigi a válaszokat!:)

2010. márc. 10. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van már érettségi bizonyítványod, nem? Én úgy gondoltam, hogy igen, mivel dolgozni akarnél, vagy rosszul gondolom?
2010. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, idén érettségiznék először és ha jövőre újratennm a bioszt akkor azt bizony látnák nem?Úgy döntöttem inkább hogy nem megyek el minthogy odamegyek és 1est írok.
2010. márc. 11. 11:29
 8/8 A kérdező kommentje:
biosz...kémia na!Már belezavarodtam.
2010. márc. 11. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!