Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az egész Augusztust áttanul...

Ha az egész Augusztust áttanulom az mennyire befolyásolja az évkozbeni tanulasomat es a teljesitmenyemet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban javítja.
2015. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még annyi minden történhet,lehet,hogy nem éri meg. Mármint csomó egyéb dolgod is lesz, lehet, h nem tudnád tartósan fejben tartani hosszútávon, szóval úgyis újra kéne tanulnod; bár most kipihent vagy, lehet az is, hogy most sokkal jobban megragadna, én nem áldoznám fel erre a nyár végét; én amúgy nemtom, sose csináltam még ilyet, szal nemtom. Ha akarod, próbáld ki, bár szerintem még annyi minden fog még érni, hogy simán mire odaértek, el tudod felejteni, de nem akarlak lebeszélni, de rá se!:D
2015. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Másodjára mindent könnyebb megtanulni, mint elsőre.
2015. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Illetve igazából lehet, hogy de! :D H akarlak lebeszélni, de nemtom, én csak elmondtam a véleményemet:D:)
2015. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rendesen tanulsz, az csak előnyödre válik. Amúgy meg abból sem lesz hátrányod, ha minden mást csinálsz, mert az augusztus arra való.


Szóval ha tanulni van kedved, akkor hajrá!

2015. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat! :) igazabol csak ismetlek, az egesz eves angolt

de ugy ertettem, hogyha most mar tanulok, evkozben nem lesz nehezebb? :/

2015. aug. 22. 09:24
 7/10 anonim válasza:
100%
Eleinte jobb lesz, de sokkal gyorsabban fog romlani az év közbeni teljesítményed. Nyár van, élvezd ki.
2015. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Év közben IS tanulnod kell....de az nyelvek azok olyan dolgok, amit akkor tudsz fejleszteni, HA használod...szóval ha ismételsz és még mondjuk olvasol mellé angol irodalmat is, akkor az csak előnyödre válik....ha mondjuk Töriről volna szó, akkor talán nem volnék én se biztos benne, hogy az mennyiben befojásolja a decemberi TZ-idet...de a nyelv az egy kül dolog, mert az egy kommunikációs forma
2015. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
huu koszonom a válaszokat:) es szerintetek napi 1-2 ora nem gond? :D
2015. aug. 22. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt csiná'sz, amit akarsz, te szüneted! :D
2015. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!