Dolgoztok suli időben?

Figyelt kérdés

Bocsi, fogalmam sem volt, hova soroljam be ezt a kérdést.

Gimnazista vagyok, nyáron nem dolgoztam, viszont évközben szívesen mennék hétvégenként. Erről van valakinek tapasztalata? Ment valamelyikőtök suliidőben dolgozni? Illetve nem sok mindent tudok ezekről az évközbeni diákmunkákról, vesznek fel ilyenkor is? Esetleg van, aki Zala megyei és dolgozott így, és hol? Köszönöm:)



#munka #diákmunka #diákmunka suliidőben
2015. aug. 22. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam gimi alatt néha hétvégén, de volt h mindennap suli után. De ezt nyilván csak a lazább hetekkor tehettem meg, amiből kb évente 1 volt, mivel egy elit gimibe jártam. Jól jön egy kis plusz pénz évközben is, de én inkább nyáron szereztem több pénzt és abból gazdálkodtam amíg tudtam. Diákszövetkezetek ilyenkor is foglalkoztatnak, simán mehetsz ha van munka. :)
2015. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
o okes, akkor megprobalkozom vele, koszonom:)
2015. aug. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!