Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KÖRKÉRDÉS: Ti, akik havi...

KÖRKÉRDÉS: Ti, akik havi nettó 100 ezer Ft felett kerestek, mit dolgoztok? Időben mennyit, pontosan mekkora összeget kaptok kézhez?

Figyelt kérdés
Ja, és mennyi gyakorlatotok volt, mielőtt megkaptátok a melót? Köszi!
2009. nov. 25. 18:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
na erre én is kiváncsi lennék
2009. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hintalow ***** válasza:

Telebankár vagyok (banki telefonos ügyintéző), napi 8 órát dolgozom, egy hónapban ugyanannyi munkaórát mint aki hétfőtől péntekig melózik, csak nekem a szünnapjaim nem mindig hétvégén vannak és nem mindig párosával. 0-24 ig folyamatosan működünk ugye...

Bért nem mondok pontosan, 100 felett van, de nem éri el a 200-at

2009. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Férjem 12órába dolgozik,2-3alkalommak kötelező hétvégén is bemenni egy napot,persze nem fizetik meg,csuszóba adják ki,és nem éri el a 100ezres fizetést.Csak hasonlításként irtam.
2009. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pár ezerrel kapok többet a 100nál,8év munkaviszonnyal,nappali-éjszakai-hétvégi-ünnepnapi 12órázással egyenruhásként.
2009. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én egyetemen tanulok, havi szinten mindennel együtt (ebben diákhitel is benne van) összejön 110 ezer környéke, de ebből 40 diákhitel :s
2009. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak diákmunkával kapcs tudok nyilatkozni, amíg dolgoztam (fizikai munka, heti 1-2 nap) havi 20-30 ezer jött össze, az osztályomban vannak akik minden hétvégén dolgoznak, 40 ezerért.
2009. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Független pénzügyi tanácsadó vagyok már 5 éve. Saját Kft-m van, én vagyok az ügyvezető. Lakossági hitelezéssel, vállalati finanszírozással foglalkozom, de van kapcsolatom egy biztosítási alkusszal és egy követelés kezelő céggel is. Nincs főnököm, így senki nem erőltethet rám olyan dolgokat, amit a nagyobb pénzügyi tanácsadó cégeknél megtesznek az alsóbb pozícióban lévő emberekkel. Nem munkabért kapok, hanem jutalékot, ami változó.


A bevételem mostanában meghaladja a havi fél millát, de ezért folyamatosan tanulok, vizsgázok, a munkaidőm pedig..... hát, ahogy az ügyfelek ráérnek, pl ma délelőtt is dolgoztam.


Az eredeti végzettségem ruhaipari mérnök, de sajnos a szakmámban nem tudtam érvényesülni, mert az országban szinte megszűnt a nagyüzemi ruhagyártás.

2009. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az szép! Ez hasonlít Magyarország leggazdagabb nőjének karrierjére,aki óvónőből lett szintén pénzügyi tanácsadó cég vezetője. Ön/te milyen végzettséggel és szakmai tapasztalattal lett/él a saját cég ügyvezetője?
2009. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Először egy pályázatíró cégnél voltam alkalmazott 4 évig. Ott tanultam meg az akkori főnökömtől a gyakorlatban a banki, biztosítási alapfogalmakat és megtanultam a gyakorlatban is, hogyan kell az ügyfeleket kiszolgálni, meglátni, mire van szükségük. Jó kapcsolatokat szereztem, majd újakat építettem. Részt vettem a legtöbb biztosítótársaság, nagyobb bank különböző képzésein, levizsgáztam mindenhol, ahol kell ehhez a munkához, majd alapítottam egy saját Kft.

Hát valahogy így kezdtem:)

2009. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

webfejlesztő programozó vagyok. Elméletileg 8és fél órát vagyok melóhelyen bent, ebbe beletartozik a kajaidő is, illetve ha úgy van időm akkor el is netezek kicsit, laza a hely, persze a fontos, hogy legyek kész határidőkre a feladatokkal.


190e Ft-ot keresek nettóban, ebből 52e a hivatalos, a többit kézbe kapom.


ez előtt egy másik cégnél melóztam fél évig, előtte a tapasztalatom annyi volt amit magamtól összeszedtem sulik mellett. Dolgozgattam feketén, ezzel referenciákat gyűjtöttem és gyakorlatot, nem keveset tanultam hozzá, nekem ez volt a fontos miközben másoknak a buli-haverok.

2009. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!