Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szintű angol tudás...

Milyen szintű angol tudás kell a Veres Pálné Nyek angolos csoportjába?

Figyelt kérdés
Most leszek 8osztalyos eddig angolt tanultam de nem igazán megy jól de szeretnem megtanulni a nyelvet es érdekel hogy bírnám e az iskolát.

2015. aug. 22. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A csoport egyik fele kezdő angolos, a másik haladó. A haladóba akkor kerülhetsz ha előtte általánosban minimum 4 évig tanultál angolt. Egyébként meg általában aki oda megy annak nehezen megy az angol szóval emiatt nem kell tartanod :)
2015. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam es meg annyit szeretnek kérdezni higy szerinted megéri ilyen Nyekre menni?es hogy a madachba is ugyanígy van?:) bocsánat hogy ennyit kérdezek csak most lettem 8.os es kicsit felek mi legyen:/
2015. szept. 6. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont nyekes voltam, úgyhogy nagyon tudom ajánlani ;) Főleg ha nem annyira megy még az angol, mivel ott aztán jól megtanítják

Külön tanítják az angol nyelvtant, a társalgást és van írás-olvasás is, szóval az angol minden részéből jól felkészítenek a nyelvizsgára/érettségire

Ráadásul így lenne egy könnyű éved, mivel nem kell sokat tanulni és kevesebb órád is van, egy héten többször is van 5 órád :)

A Madáchról nem tudok semmit mondani, azt annyira nem ismerem

Nyugodtan kérdezz bármit a suliról, ha gondolod privátot is írhatsz ;)

2015. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!