Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyen belőlem? Nemigazán...

Mi legyen belőlem? Nemigazán tudom mire lennék alkalmas.

Figyelt kérdés
Egy jó gimnázium tanulója vagyok töri- magyar szakon. 10- be megyek, 9-be kitűnő voltam. Érdekel a kémia, matek(bár nem igazán tanít a tanár). Jövőre kezdek el bioszt tanulni azt általánosba szerettem. A fizika is megy de a tanár ott se a legjobb. Angolból megvan a középfokú nyelvvizsgám mellé németet tanulok. A magyar és a töri nem igazán érdekel. Szerintetek? Gondolkoztam a pszichológiában és az orvosin de az orvositól félek nem igazán birom a vért! Sos

2015. aug. 25. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Korán van még, kérdezd meg 11. osztályban.
2015. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsen ez olyan korán decemberben le kell adnom melyik faktra jelentkezem!!!
2015. aug. 25. 14:59
 3/8 anonim válasza:

Szerintem legyél orvos! Van egy ismerősöm aki régen ugyan így volt a vérrel és ma traumatológusként dolgozik. Kell hozzá 90% feletti emeltszintű érettségi bioszból, kémiából/fizikából és persze kitűnő bizi. Én is orvosira járok az ELTÉn, eleinte nehéz volt de mostmár megszoktam. Ha orvos leszel sok időt kell a tanulásra szentelni de megéri, hidd el, a fizetés sem olyan kevés, mint mondják. Én 14 éves korom óta tudom, hogy orvos szeretnék lenni. UI.: ha orvos szeretnél lenni, mondj le a bulizásról mert nagyon elveszi az időt a tanulástól! :) saját tapasztalat!

Sok szerencsét! Remélem segítettem :)

2015. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A faktot később is le lehet adni illetve felvenni. Korán van.
2015. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az orvosival kapcsolatban nekem még az is problémám, hogy nem érzek magban kéztetést arra, hogy embereket gyógyítsak. Valahogy nem tud meghatni, nem tudok együttérezni vele. Lehet hogy ez csak kifogás keresés de valóban nem tudom képes lennék- e rá.
2015. aug. 25. 22:34
 6/8 A kérdező kommentje:
A faktot csak egyszer lehet módosítani áprilisban, onnantól ha tetszik ha nem arra kell járnod, amit választottál.
2015. aug. 25. 22:36
 7/8 anonim válasza:
Akkor ügyész is lehetnél!
2015. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A töri és a magyar nem igazán érdekel de azért köszi
2015. aug. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!